Movies
Ratings
211
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
Oh! Happy DayRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0