Series
Ratings
194
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5