Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0