Series
Ratings
25
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
- New GirlRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0