Series
Ratings
79
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0