Series
Ratings
58
Sharp1Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 1.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
Feast of the GodsRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0