Series
Ratings
48
Alone in LoveRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5- Me and Mrs JonesRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5