Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Are You Lost?Rated ★ 4.0
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 4.5
Goblin Slayer ⅡRated ★ 4.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.5
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 4.5
High on the Hog: How African American Cuisine Transformed America Season 1Rated ★ 2.0
African Queens: NjingaRated ★ 2.5
Savage Beauty Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0