Movies
Ratings
45
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 4.0