Series
Ratings
16
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5