Movies
Ratings
245
DeadpoolRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Four MinutesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5