Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0