Series
Ratings
31- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0