Series
Ratings
240
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 1.5
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.0