Titles you rated
I Dol IRated ★ 1.5
Pursuit of JadeRated ★ 2.5
Ramune MonkeyRated ★ 3.0
Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.0
Future SonRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
The Royal FamilyRated ★ 3.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
Kkondae InternRated ★ 3.0
Nozaki Shuhei - Auditor of BankRated ★ 2.5
MobiusRated ★ 2.5
GG PrecinctRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Miss KingRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Grand PrinceRated ★ 2.0- Oshi ga Joshi ni Narimashite Full ThrottleRated ★ 1.5