Movies
Ratings
33
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0