Movies
Ratings
18
My Little BrideRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0