Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0