Series
Ratings
15
SignRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0