Movies
Ratings
853
School of RockRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 1.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 4.0
- TarotRated ★ 0.5
6/45Rated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
FlowRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5- Urban MythsRated ★ 2.5