Movies
Ratings
1177
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0