Movies
Ratings
24
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0