Movies
Ratings
365
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
Su-ki-daRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0