Series
Ratings
157- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5