Movies
Ratings
706
Silent HillRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0