Series
Ratings
275
KarmaRated ★ 4.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
iZombieRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 3.5