Series
Ratings
482
The BeautyRated ★ 3.0
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 4.0
Mid-Century ModernRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.5
SweetpeaRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The PaperRated ★ 3.5- 잘 빠지는 연애Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5