Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5