Movies
Ratings
955
KOKUHORated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SliverRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
FractureRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
AnonRated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 2.5
Fever DreamRated ★ 2.5
AlonersRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5- Lead Us Not into TemptationRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5