Movies
Ratings
403
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0