Series
Ratings
24
The ProducersRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0