Series
Ratings
22
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5