Series
Ratings
300- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
MURAI in LOVERated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
MedalistRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.0
Toradora!Rated ★ 4.5
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 2.0
Oblivion BatteryRated ★ 5.0- The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0