Titles you rated
HappinessRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
CHIP-INRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
When the Devil Calls Your NameRated ★ 3.0