Movies
Ratings
1188
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0