Movies
Ratings
406
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Way We WereRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.5
One DayRated ★ 5.0
SmileRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
DriveRated ★ 0.5
BurningRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5