Series
Ratings
177
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0