Movies
Ratings
129
The HostRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
CandymanRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Drive-Away DollsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0