Movies
Ratings
327
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 2.0
VertigoRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5