Series
Ratings
305
Makubes no 23 jiRated ★ 4.0
Voice Season 4Rated ★ 1.5
SignRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5