Series
Ratings
53
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5- Be;TwinRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5