Titles you rated
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
OshinRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5