Movies
Ratings
192
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Re/MemberRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Avenger ScarRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 0.5