Movies
Ratings
137
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5