Movies
Ratings
1951
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Re: BornRated ★ 2.5
DragonRated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
MadonnaRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.5
EqualsRated ★ 4.5
Oh! My GranRated ★ 3.0
We Still Kill the Old WayRated ★ 2.5
Lucky MonsterRated ★ 3.5
MayRated ★ 3.0