Series
Ratings
216
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0