Series
Ratings
86
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 농담 아니야!Rated ★ 3.0