Series
Ratings
969
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 2.0
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5