Series
Ratings
107
Semantic ErrorRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
Life~Love on the LineRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 1.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
AvalancheRated ★ 4.0- Me wo tojite giragiraRated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 0.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0