Series
Ratings
40
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0